KOKEN T15 121T.50-T15 1/4" H Torx Bit, Total Length 2.0 inches (50 mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
1/4 inch (6.35 mm) H Torx Bit, Total Length: 2.0 inches (50 mm) T15
  • D: 0.25 in (6.35 mm)
  • R: 0.14 in (3.5 mm)
  • L: 2.0 inches (50 mm)