SIXPOINTS 100 Pieces Acrylic Miniature Bases,25/28.5/32/40 mm Model Bases 4mm/0.16inch Thick Circular Figure Display Stands Compatible with Gaming Miniatures or Wargames Role Playing Board Game Figure Toy (100PCS-25&28.5&32&40mm-black)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
quantity
Product details
Category
SIXPOINTS 100 Pieces Acrylic Miniature Bases,Round Model Bases 4mm/0.16inch Thick Circular Figure Display Stands Compatible with Gaming Miniatures or Wargames Role Playing Board Game Figure Toy
  • Perfect Size: there are 100 pieces of black miniature bases in the package, including 25mm(30 pieces)28.5 mm (30 pieces), 32 mm (20 pieces) and 40 mm (20 pieces)Round miniature bases, 4mm/0.16inch thick , These bases are perfectly flat and do not include any kind of a nub for holding a figure, you must use glue or a product like sticky putty.
Color 100PCS-25&28.5&32&40mm-black